Oferta

Peryferia

Spółdzielnia Informatyk

Do sprawnego funkcjonowania punktu handlowego nie wystarczy jedynie sprawna i nowoczesna kasa. Konieczne jest zainwestowanie w niezbędne urządzenia peryferyjne, takie jak czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe czy szuflady do kas.

Czytniki kodów kreskowych dzielą się na ręczne diodowe lub laserowe oraz typu linear imager. Niezależnie od tego, jaki model Państwo wybiorą, będzie to z pewnością bardzo przydatne narzędzie, które znacznie ułatwi skanowanie kupowanych towarów.

 

Wagi to urządzenia, które sprawdzą się w przypadku towarów, których cena zależy od masy. Będą zatem przydatne przy sprzedaży np. ciast, ciastek, mięsa czy owoców czy warzyw.

Szuflady to niezbędny element wyposażenia każdego sklepu. Dzięki nim można w bezpieczny sposób przechowywać pieniądze oraz segregować je tak, by wydanie reszty oraz liczenie przychodu było tak wygodne, jak to tylko możliwe.

W naszej ofercie posiadamy szereg urządzeń peryferyjnych tj. wagi, czytniki kodów kreskowych oraz szuflady kasowe. W celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.