Oferta

Kasy fiskalne

Spółdzielnia Informatyk

W ofercie naszego zlokalizowanego w Szczecinie sklepu znajdą Państwo kasy fiskalne najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia zostały stworzone przez cenionych w branży producentów. Sprawdzą się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w sklepie. Każdy produkt jest wyposażony w wydajny akumulator, pojemną kartę pamięci SD oraz szybki i cichy mechanizm drukowania. 

Dodatkowo gwarantujemy, że ich konstrukcja oraz materiały, z których zostały wykonane, są trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

 W naszym asortymencie znajdziecie Państwo urządzenia fiskalne, takie jak kasy małe, średnie i systemowe. Są to zarówno urządzenia lekkie i mobilne, jak i wyposażone w umożliwiającą modyfikację modułową klawiaturę.

Bardzo zależy nam na zapewnieniu maksymalnie kompleksowej i kompletnej oferty, dlatego też do każdego produktu załączamy także szkolenie, programowanie oraz ufiskalnienie za darmo. Dzięki temu nie musicie już Państwo przejmować załatwianiem żadnych formalności. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty urządzeń i kas fiskalnych małych, średnich oraz systemowych w okazyjnej cenie!

Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy.
1640 zł
Kasa ELZAB Jota ONLINE to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera.
2300 zł
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku – ELZAB Mini – teraz dostępna w wersji ONLINE.


1599 zł
Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów.
XXXXzł
Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę.
1820 zł

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.